درباره ما

ماهان صوت برتر ارائه دهنده حرفه ای ترین و به روزترین سیستم های صدا ونور

ماهان صوت برتر

ماهان صوت برتر طراح و مجری سیستم های حرفه ای صوت و نورپردازی، ارائه مدرن ترین تجهیزات صدابرداری و نورپردازی از معتبر ترین برندهای دنیا، طراحی و اجرای سیستم های صوت و نور در محل شما، صدابرداری مراسمات از قبیل سمینارها، کنفرانس ها، کنسرت ها، جشن ها و... فروش و اجاره تجهیزات نور و صدای حرفه ای

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان میتوانید از طریق صفحه ارتباط با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید همچنین میتوانید از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری نیز از مشاوره و راهنمایی های ما بهرمند شوید.

shadow

چرا ماهان صوت برتر؟

1. تجهیزاتی بروز و حرفه ای

ماهان صوت برتر با در دست داشتن برترین برند های صوت و نور دنیا تجهیزاتی بروز و مطابق استاندارد های جهانی ارائه مینماید که این امر باعث افزایش کیفیت، کارایی و طول عمر تجهیزات می شود.

2. طراحی و اجرای حرفه ای

متخصصین ماهان صوت برتر با بیش از ده سال تجربه در زمینه نور پردازی و صدابرداری از مکان شما بازدید خواهند کرد و بهترین پیشنهادات را برای داشتن صدایی یکدست و مطلوب و نورپردازی مناسب و جذاب خواهند داد و تا پایان نصب و بهره برداری تجهیزات در کنار شما خواهند بود.

3. خدمات پس ازفروش

فروش تجهیزات پایان کار ما نیست بلکه شروع کار است.
ماهان صوت برتر بر این اصل معتقد است که پشتیبانی از فروش مهم تر بوده و همیشه در کنار مشتریان محترم خواهد بود.

4. حذف واسطه ها

ماهان صوت برتر با حذف واسطه ها سعی بر این داشته است که محصولاتی با کیفیت، دست اول و اصلی را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

برخی مشتریان ما

shadow